در دیتاپردازان چه سیستم‌‌عامل‌هایی نصب می‌شود؟

شرکت دیتاپردازان آماده خدمت رسانی در زمینه اسمبل کردن کامپیوتر و نصب قطعات و ارتقاء آن می‌باشد. تمامی خدماتی که توسط دیتاپردازان ارائه می‌شود شامل 6 ماه گارانتی است. در طول این 6 ماه تمامی مشکلات مربوط به خدمات ارائه شده به صورت رایگان برطرف می‌شود.

خدمات اسمبل : انتخاب و نصب قطعات مختلف برای یک کامپیوتر که از توان پردازشی پردازنده و گرافیکی بالایی برخوردار باشد نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد. امکان دارد برای شما قطعات بالایی انتخاب شود ولی  کامپیوتر شما عملکرد ضعیفی داشته باشند که دلیل آن ناسازگار بودن قطعات انتخابی می‌باشد. تیم فنی دیتاپردازان با تخصص و تجربه بالا آماده انتخاب و اسمبل کردن قطعات کامپیوتری شما هستند.

هزینه خدمات: 50,000 تومان

خدمات نصب قطعه: زمانی که می‌خواهید یکی از قطعات کامپیوتر خود مانند گرافیک یا رم و … را ارتقاء دهید، باید در انتخاب قطعه دقت بالایی شود. امکان دارد قطعه انتخابی بسیار خوب و عالی باشد ولی با کامپیوتر شما سازگار نباشد. تیم فنی دیتاپردازان با تخصص بالا و تجربه کافی در این زمینه آماده است تا مناسب‌ترین قطعه‌های سخت‌افزاری را برای کامپیوتر شما انتخاب کنند. و در ادامه با بروزرسانی درایور‌های مربوط به آنها، کامپیوتر شما بالاترین عملکرد ممکن را داشته باشد.

هزینه خدمات: 30,000 تومان