در دیتاپردازان چکونه عیب‌یابی انجام می‌شود؟

شرکت دیتاپردازان آماده خدمت رسانی در زمینه عیب‌یابی لپ‌تاپ و کامپیوتر شخصی شما هم از نظر سخت‌افزاری و هم نرم‌افزاری می‌باشد. تمامی خدماتی که توسط دیتاپردازان ارائه می‌شود شامل 6 ماه گارانتی است. در طول این 6 ماه تمامی مشکلات مربوط به خدمات ارائه شده به صورت رایگان برطرف می‌شود.

خدمات عیب‌یابی لپ‌تاپ : زمانی که مشکل نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری برای لپ‌تاپی رخ می‌دهد، باید با دقت بسیار بالایی تمام قطعات سخت‌افزاری لپ‌تاپ بررسی شوند. برای مثال امکان دارد بخاطر تشخیص اشتباه قطعه معیوب سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری، مقدار زمان و هزینه زیادی از شما گرفته شود ولی مشکل لپ‌تاپ شما همچنان پابرجا باشد. دیتاپردازان با حضور همکاران حرفه‌ای و باتجربه در این زمینه در سریعترین زمان ممکن مشکل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ‌تاپ شما را پیدا کرده و تمامی مراحل برطرف کردن مشکل را انجام خواهند داد.

هزینه خدمات: 60,000 تومان

خدمات عیب‌یابی کامپیوتر شخصی: عیب‌یابی کامپیوتر بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در صورتی که فردی متخصص نباشد و تشخیص اشتباهی در مشکل کامپیوتر بدهد، زمان و هزینه زیادی از شما گرفته خواهد شد. امکان دارد با تشخیص اشتباه مدت زمانی کامپیوتر درست کار کند و بعد از مدتی دوباره عیب آن مشخص شود. دیتاپردازان تمامی امکانات لازم برای بررسی بسیار دقیق و کامل کامپیوتر شما را در اختیار دارد. تمامی قطعات مانند هارد، مادربرد، کارت گرافیک، پاور، رایتر، بدنه کیس و …. را می‌تواند با تجهیزاتی که در اختیار دارد هم به صورت سخت‌افزاری و هم نرم‌افزاری مورد بررسی قرار دهد.

هزینه خدمات: 30,000 تومان