در دیتاپردازان چه سیستم‌‌عامل‌هایی نصب می‌شود؟

شرکت دیتاپردازان آماده خدمت رسانی در زمینه نصب سیستم‌عامل‌های مختلف در محل می‌باشد. در زیر برخی از سیستم‌عامل‌های پرکاربرد عنوان شده است. شما می‌تواند در کنار ویندوز خود سیستم‌عامل‌های دیگر را هم داشته باشید. داشتن همزمان چند سیستم‌عامل امکان‌پذیر می‌باشد و دیتاپردازان تمامی مراحل را انجام داده و شما با خیالی آسوده به کار با سیستم خود بپردازید. تمامی خدماتی که توسط دیتاپردازان ارائه می‌شود شامل 6 ماه گارانتی است. در طول این 6 ماه تمامی مشکلات مربوط به خدمات ارائه شده به صورت رایگان برطرف می‌شود.

خدمات سیستم‌عامل Macintosh : دیتاپردازان با استفاده از ابزارهای که در اختیار دارد جدیدترین نسخه مکینتاش را برا شما نصب می‌کند. در ادامه نرم‌افزارهای کاربردی مانند vlcplayer, unarchiver, chrome, ibooks author, handbrake, iwork, slack و ….بسیاری دیگر را برای شما نصب خواهیم کرد. نرم‌افزارهای مهندسی و بازی سرگرمی هم از جمله خدماتی می‌باشد که ارائه می‌دهیم.

هزینه خدمات: 60,000 تومان

خدمات سیستم‌عامل Linux: در دیتاپردازان هر توزیعی از سیستم‌عامل لینوکس مدنظر شما باشد را نصب می‌کنیم. توزیع‌های معروفی مانند: Ubuntu, Redhat, Fedora, Debian, و …. را به شما پیشنهاد می‌کنیم. پس از نصب سیستم‌عامل، نوبت به نرم‌افزارهای کاربردی مانند Gedit, Chrome, Firefox, GNOME Office, GIMP, Audacity, Kmail, Skype, …. و هرنرم‌افزاری که شما به آن احتیاج دارید را به همراه تعدادی بازی و سرگرمی برای شما نصب می‌کنیم. اکثر کاربران دوست دارند در کنار ویندوز خود لینوکس را هم تجربه کنند که دیتاپردازان این خدمات را برای مشتریان ارائه می‌دهد.

هزینه خدمات: 60,000 تومان