در دیتاپردازان چه نرم‌افزارهایی نصب می‌شود؟

شرکت دیتاپردازان آماده خدمت رسانی در زمینه نصب انواع نرم‌افزارهای تخصصی و مهندسی است. تمامی خدماتی که توسط دیتاپردازان ارائه می‌شود شامل 6 ماه گارانتی است. در طول این 6 ماه تمامی مشکلات مربوط به خدمات ارائه شده به صورت رایگان برطرف می‌شود.

خدمات نصب نرم‌افزارهای تخصصی: نصب کلیه نرم‌افزارهای تخصصی و مهندسی در دیتاپردازان پذیرفته می‌شود. انواع نرم‌فزارهای گرافیکی و طراحی، انواع نم‌افزارهای نقشه‌کشی و ….. در سریعترین زمان ممکن انجام می‌شود. تمامی نرم‌افزارهای نصب شده کرک می‌شوند و قبل از تحویل به مشتری سالم بودن نرم‌افزار به دقت بررسی می‌شود تا شما با خیال آسوده به کارهای خود با این نرم‌افزارها بپردازید.

هزینه خدمات: 10,000 تومان

خدمات نصب نرم‌افزارهای پرکاربرد: امروزه وجود یکسری از نرم‌افزارها در کامپیوتر ضروری است. مانند نرم‌افزارهای پخش فیلم و موسیقی، خواندن فایل فشرده، خواندن فایل‌های متنی و پی‌دی‌اف، رایت دی‌وی‌دی، تماشای تصاویر، بازی و سرگرمی، مسنجرهای دسکتاپ،فتوشاپ سبک، مرورگرهای آپدیت شده، حذف اتوران فلش‌های ویروسی و ….. بسیاری دیگر از این نرم‌افزارها. این پکیج نرم‌افزاری در دیتاپردازان بعد از نصب ویندوز به صورت رایگان برای شما نصب می‌شود و در حالتی که خودتان ویندوز را تعویض کرده باشید می‌توانید با هزینه 20 هزار تومان تمامی این نرم‌افزارها را برای شما نصب کنیم.

هزینه خدمات: 20,000 تومان