در دیتاپردازان چه سیستم‌‌عامل‌هایی نصب می‌شود؟

شرکت دیتاپردازان آماده خدمت رسانی در زمینه نصب سیستم‌عامل‌های مختلف در محل می‌باشد. در زیر برخی از سیستم‌عامل‌های پرکاربرد عنوان شده است. شما می‌تواند در کنار ویندوز خود سیستم‌عامل‌های دیگر را هم داشته باشید. داشتن همزمان چند سیستم‌عامل امکان‌پذیر می‌باشد و دیتاپردازان تمامی مراحل را انجام داده و شما با خیالی آسوده به کار با سیستم خود بپردازید. تمامی خدماتی که توسط دیتاپردازان ارائه می‌شود شامل 6 ماه گارانتی است. در طول این 6 ماه تمامی مشکلات مربوط به خدمات ارائه شده به صورت رایگان برطرف می‌شود.

خدمات ویندوز Server شامل: ویندوز سرور برای مدیریت شکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. دیتاپردازان تمامی تنظیمات و نرم‌افزارهای مدیریت شبکه که برای این ویندوز مورد نیاز است را پشتیبانی می‌کند. بعد از نصب و راه‌اندازی ویندوز هرنوع تنظیماتی که مدنظر شما باشد اعمال می‌شود. نرم‌افزار کاربردی مانند: HP Oneview, Wireshark, Symantec Veritas Backup, SQL Server, …. بسیاری دیگر از نرم‌افزارهای مدیریت و کنترل شبکه را که شما نیاز دارید نصب خواهیم کرد.

هزینه خدمات: 50,000 تومان

خدمات ویندوز 98 و 95 : مایکروسافت از ویندوزهای 95 و 98 چند سالی می‌شود که پشتیبانی نمی‌کند و این ویندوزها حفره‌های امنیتی بسیاری دارند. ولی در بعضی از کامپیوتر ها استفاده می‌شوند. در دیتاپردازان ویندوزهای 95 و 98 و تمامی نرم‌افزارهای کاربردی آن موجود می‌باشد. 

هزینه خدمات: 50,000 تومان