در دیتاپردازان چه سیستم‌‌عامل‌هایی نصب می‌شود؟

شرکت دیتاپردازان آماده خدمت رسانی در زمینه نصب سیستم‌عامل‌های مختلف در محل می‌باشد. در زیر برخی از سیستم‌عامل‌های پرکاربرد عنوان شده است. شما می‌تواند در کنار ویندوز خود سیستم‌عامل‌های دیگر را هم داشته باشید. داشتن همزمان چند سیستم‌عامل امکان‌پذیر می‌باشد و دیتاپردازان تمامی مراحل را انجام داده و شما با خیالی آسوده به کار با سیستم خود بپردازید. تمامی خدماتی که توسط دیتاپردازان ارائه می‌شود شامل 6 ماه گارانتی است. در طول این 6 ماه تمامی مشکلات مربوط به خدمات ارائه شده به صورت رایگان برطرف می‌شود.

خدمات ویندوز 10 شامل: پاک کردن ویندوز قبلی به طور کامل، حذف فایل‌هایی که از ویندوز قبل در دیگر درایوها بجا مانده،نصب آخرین نسخه ویندوز 10، نصب نرم‌افزارهای پرکاربرد مانند Word، Nero ، Photoshop،  تعدادی بازی و …..می‌باشد. سپس آنتی‌ویروس خود ویندوز را که رایگان می‌باشد به آخرین نسخه آپدیت می‌کنیم و تمامی نرم‌افزارهایی که نصب کردیم را یک بار اجرا کرده تا از صحیح بودن آنها اطمینان حاصل کنیم. در ادامه تمامی درایورهای سخت‌افزاری بررسی می‌شوند تا در صورت مشکل درایور‌ها آپدیت شوند.

هزینه خدمات: 40,000 تومان

خدمات ویندوز 8.1 شامل: پاک کردن ویندوز قبلی به طور کامل، حذف فایل‌هایی که از ویندوز قبل در دیگر درایوها بجا مانده،نصب آخرین نسخه ویندوز 8.1، نصب نرم‌افزارهای پرکاربرد مانند Word، Nero ، Photoshop،  تعدادی بازی و …..می‌باشد. سپس آنتی‌ویروس خود ویندوز را که رایگان می‌باشد به آخرین نسخه آپدیت می‌کنیم و تمامی نرم‌افزارهایی که نصب کردیم را یک بار اجرا کرده تا از صحیح بودن آنها اطمینان حاصل کنیم. در ادامه تمامی درایورهای سخت‌افزاری بررسی می‌شوند تا در صورت مشکل درایور‌ها آپدیت شوند.

هزینه خدمات: 40,000 تومان

خدمات ویندوز 7 شامل: پاک کردن ویندوز قبلی به طور کامل، حذف فایل‌هایی که از ویندوز قبل در دیگر درایوها بجا مانده،نصب آخرین نسخه ویندوز 7، نصب نرم‌افزارهای پرکاربرد مانند Word، Nero ، Photoshop،  تعدادی بازی و …..می‌باشد. سپس آنتی‌ویروس خود ویندوز را که رایگان می‌باشد به آخرین نسخه آپدیت می‌کنیم و تمامی نرم‌افزارهایی که نصب کردیم را یک بار اجرا کرده تا از صحیح بودن آنها اطمینان حاصل کنیم. در ادامه تمامی درایورهای سخت‌افزاری بررسی می‌شوند تا در صورت مشکل درایور‌ها آپدیت شوند.

هزینه خدمات: 40,000 تومان

خدمات ویندوز xp شامل: پاک کردن ویندوز قبلی به طور کامل، حذف فایل‌هایی که از ویندوز قبل در دیگر درایوها بجا مانده،نصب آخرین نسخه ویندوز XP، نصب نرم‌افزارهای پرکاربرد مانند Word، Nero ، Photoshop،  تعدادی بازی و …..می‌باشد. سپس آنتی‌ویروس خود ویندوز را که رایگان می‌باشد به آخرین نسخه آپدیت می‌کنیم و تمامی نرم‌افزارهایی که نصب کردیم را یک بار اجرا کرده تا از صحیح بودن آنها اطمینان حاصل کنیم. در ادامه تمامی درایورهای سخت‌افزاری بررسی می‌شوند تا در صورت مشکل درایور‌ها آپدیت شوند.

هزینه خدمات: 40,000 تومان