در دیتاپردازان هارد چگونه پارتیشن‌بندی می‌شود؟

شرکت دیتاپردازان آماده خدمت رسانی در زمینه پارتیشن‌بندی کلیه هارد درایوها با حجم‌هایی که مورد نیاز شما می‌باشد است. تمامی خدماتی که توسط دیتاپردازان ارائه می‌شود شامل 6 ماه گارانتی است. در طول این 6 ماه تمامی مشکلات مربوط به خدمات ارائه شده به صورت رایگان برطرف می‌شود.

خدمات پارتیشن‌بندی هارد درایو : پارتیشن بندی یه دو صورت امکان‌پذیر است. یک حالت زمانی است که ویندوز در حال اجرا می‌باشد و با استفاده از ابزارهای ویندوز این کار انجام می‌شود. حالت دیگر زمانی است که در محسط DOS و با استفاده از نرم‌افزارهایی بدون محدودیت می‌توان عمل پارتیشن‌بندی را انجام داد. در دیتاپردازان هردوحالت خدمات ارائه می‌گردد. یکی از مهم‌ترین مسائلی که برای پارتیشن‌بندی اهمیت دارد حذف نشدن اطلاعات شخصی مب‌باشد. دیتاپردازان به شما تضمین می‌دهد که با بالاترین دقت پارتیشن‌بندی هارد درایو شما را انجام دهد. در کنار این سرویس امکان تغییر نوع پارتیشن و بسیاری دیگر از تنظیمات وجود دراد که بسته به نیاز مشتری انجام‌پذیر می‌باشد.

هزینه خدمات: 20,000 تومان

خدمات بازیابی اطلاعات: زمانی که فایل‌های هارد یا فلش مموری یا رم گوشی خود را حذف می‌کنید، احتمال بازگرداندن اطلاعات زیاد است. بعد از حذف شدن فایل‌های شما، برای اینکه ما بتوانیم راحت‌تر آنها را بازیابی کنیم بهتر است چیزی در حافظه خود ذخیره یا کپی نکنید. حافظه را بلافاصله به دیتاپردازان بیاورید تا با نرم‌افزارهای حرفه‌ای ریکاوری، بتوانیم فایل‌های شما را بازیابی کنیم. در صورت بازیابی نشدن با استفاده از این نرم‌افزارها، با دستگاه‌های مخصوص ریکاوری اقدام به بازگردانی فایل‌ها می‌کنیم. 

هزینه خدمات: 50,000 تومان